Jedlo už dávno nie je len o konzumácii. Zákazníci hľadajú zážitok. Vďaka našim skúsenostiam v oblasti gastronómie, vytvárame pre Vás a vašich zákazníkov jedinečné možnosti ako vytvoriť z bežného obeda, skvelý zážitok.

Street Food Service prináša na slovenský trh nové, efektívne spôsoby ako obohatiť jedálny lístok vo vašich prevádzkach a prekvapiť zákazníkov. Naše koncepty stravovania neustále prinášajú nové chute a sú prínosom pre vaše podnikanie. Ponúkame širokú škálu trendových produktov, ktoré poskytujú stravovacím zariadeniam príležitosť ako dosiahnuť nové príjmy a riešenie, vďaka ktorému sa k Vám budú zákazníci vždy radi vracať.

Chápeme, že každý sektor má odlišné potreby, preto ponúkame produkty vhodné do prevádzok rýchleho stravovania, pubov, pivární, bufetov či pojazdných bufetov. Našim zákazníkom a potencionálnym zákazníkom pripravíme prezentáciu na mieru, na ktorej majú možnosť vidieť jednoduchosť prípravy jednotlivých jedál a taktiež ochutnať produkty, kde majú možnosť lepšieho rozhodovania pri zaraďovaní ich do svojej ponuky. Taktiež svojim zákazníkom ponúkame marketingovú podporu v podobe plagátov, návrhov jedálnych lístkov, zostavovania receptúr, pomoc pri grafických návrhoch. Pomáhame budovať vašu značku a dobré meno.