Vytvorte si z našich kvalitných ingrediencií jedinečné recepty do Vášho street food menu. Využite prvotriedne suroviny a úspech máte zaručený.

Chutný a šťavnatý hamburger s mäsom prvotriednej kvality

Ponúknite Vašim zákazníkom pravý burger zážitok pri každom hlte s naším StreetFoodService hovädzím hamburgerom s mäsom PRIME. Kombinuje kvalitné írske hovädzie mäso, domácu žemľu a exkluzívny syr cheddar. Pridajte vrstvu slaniny a na záver jedinečnú slaninovú alebo BBQ omáčku.

Rýchle chuťovky s jedinečnými omáčkami

Ak chcete Vašim hosťom ponúknuť rýchle chuťovky, siahnite po Buffalo alebo Dusted krídelkách. K dokonalosti ich privediete kombinovaním so špeciálnymi omáčkami z ponuky StreetFoodService. Každá pridá Vášmu jedlu unikátny zážitok a explóziu výnimočných chutí.

Sous vide klasika s moderným dotykom street foodu

Inšpirácie zo street food kuchyne nezačínajú a nekončia len pri hamburgeroch. Ponúknite hosťom trhané sous vide hovädzie mäso alebo bravčové sous vide mäso. Naložte ho na čerstvé a chrumkavé belgické hranolky (alebo aj obľúbené batátové), doplňte zeleninou a podávajte s našimi exkluzívnymi omáčkami. Kombinácia moderného prístupu k príprave mäsa s klasickým street food jedlom si získa každého Vášho hosťa.

Prečo si vybrať z ponuky Street Food Service? Vytvoríte jedinečné a rozmanité street food menu. Kvalitné suroviny sú predpokladom k tomu, aby mohla Vaša kuchyňa / prevádzka prekvapiť chuťové poháriky Vašich hostí a ponúknuť im úplne nový rozmer gastronomického zážitku.

nakupovať