Street Food Service prináša na slovenský trh nové, efektívne spôsoby ako obohatiť ponuku pokrmov vo vašich prevádzkach a prekvapiť zákazníka.

Naše koncepty, vytvorené na mieru  prinášajú nové chute a sú prínosom pre vaše podnikanie. Ponúkame širokú škálu trendových produktov, ktoré poskytujú stravovacím zariadeniam príležitosť ako dosiahnuť nové príjmy a riešenie, vďaka ktorému sa k vám budú zákazníci vždy radi vracať.

Chápeme, že každý sektor má odlišné potreby, preto ponúkame produkty vhodné do prevádzok rýchleho stravovania, pubov, pivární, bufetov či čerpacích staníc, potravín s Deli ponukou.

Našim stálym, ale tiež potencionálnym zákazníkom, pripravíme prezentáciu na mieru, na ktorej majú možnosť vidieť jednoduchosť prípravy jednotlivých jedál, tiež ochutnať jednotlivé produkty, ale aj celé koncepty jedál. Vďaka týmto prezentáciám sa vie zákazník lepšie a jednoduchšie rozhodnúť, ktoré z produktov budú najvhodnejšie pre jeho typ prevádzky.

Svojim zákazníkom tiež ponúkame marketingovú podporu a to v podobe vopred zostavených grafických návrhov, plagátov, vytvorených pre jednotlivé produkty. Taktiež ponúkame vytvorenie grafických návrhov pre konkrétnu prevádzku, pomoc so zostavením jedálneho lístka a vytvorením receptúr.

Pomáhame budovať vašu značku a dobré meno.