Zabezpečíme akciu
Vlastný kontajner
Zariadenia
Vlastný foodtruck

1. FOODTRUCK

Plánujete firemnú akciu, festival, koncert či iné spoločenské podujatie a hľadáte niekoho, kto Vám zabezpečí kompletný gastronomický servis?

S našim foodtruckom sa dostaneme na akékoľvek miesto a zabezpečiť predaj jedla na Vašej akcii. Navyše sme veľkoobchod, ktorý sa zaoberá predajom jedinečných produktov z celej EU so širokou ponukou a vieme pripraviť jedlá rôznych kuchýň. Naše portfólio je naozaj široké od burgrov, hot dogov cez ázijské rezance, sladké pokrmy, slovenskú kuchyňu a mnohé iné.

Kontaktná osoba

Milan Török
+421 948 181 551
sfs@streetfoodservice.sk

2. PRENÁJOM STREET FOOD KONTAJNERA

Hľadáte priestor pre vaše podnikanie? Práve ste ho našli!

Máme pre vás riešenie! Nekonvenčný a trendy street food kontajner, ktorý si môžete umiestniť, kde sa vám to bude páčiť!

Street Food Service Vám ponúka novú, jedinečnú formu podnikania v gastronómii. Prenájom kontajnera je výhodnou možnosťou ako si rýchlo a jednoducho otvoriť vlastnú prevádzku kdekoľvek vám to vyhovuje.

Ponúkame na prenájom kontajnery, ktoré sú vybavené veľkým pracovným priestorom do tvaru „U“ vybavené umývadlom, drezom a digestorom. V kontajneroch je rozvedená sieť elektrickej energie, vody a odpadu a v rohu sa nachádza malá miestnosť, vhodná na príručný sklad alebo toaletu s umývadlom.

Ak sa rozhodnete pre spoluprácu s nami, dostanete nie len perfektný priestor, ale aj kompletný Street Food koncept od dodávateľa, ktorý sa zameriava najmä na prevádzky rýchleho občerstvenia.

Neváhajte nás kontaktovať ohľadom bližších informácií a podmienok prenájmu kontajnera. Nie ste v tom sami, sme tu pre vás!

3. PREDAJ A PRENÁJOM ZARIADENÍ

Rozumieme, že v prevádzkach je dôležitý nie len výber správnych surovín, ale aj používanie kvalitných zariadení. Preto už nejaký čas spolupracujeme s firmou MONTYCON, ktorá sa venuje predaju a prenájmu kvalitných gastro zariadení ako grily, konvektomaty, sporáky, rúry a mnohé iné. Vďaka spolupráci s touto firmou a ich strojom Vám vieme lepšie priblížiť prípravu a chuť našich produktov.

Viac informácií o zariadeniach nájdete aj na stránke montycon.cz

4. VLASTNÝ POJAZDNÝ STÁNOK?

Mnohých z Vás určite láka otvorenie vlastnej prevádzky. Ak uvažujete ako a kde začať, možno sme pre Vás našli riešenie v podobe výroby či kúpy vlastného foodtrucku či pojazdného stánku.

Ak máte vlastný nápad, ktorý sa týka určitého typu vozidla, práve ste našli spôsob, ako vyrobiť vozidlo, ktoré bude originálne a len vaše!

Najvyššia kvalita a technológie, navrhnuté pre všetky špeciálne potreby zákazníkov. Každý model, vie byť navrhnutý individuálne pre potrebu koncového spotrebiteľa. Vybavenie, úprava interiéru a všetky detaily, sú dôkladne vyberané, pretože cieľom je realizovať nápad v plnom rozsahu zákazníka.