Írske hovädzie mäso: Vaša ideálna voľba pre dokonalý hamburger

Ak hľadáte viac než len mäso pre hovädzí hamburger a túžite po fantastickom gastro zážitku, zvoľte si írske hovädzie mäso priamo z fariem.

Poďte s nami na farmu priamo do Írska
Cesta nášho írskeho hovädzieho mäsa nezačína na tanieri. Jej počiatok môžeme vystopovať až na konkrétne farmy. Boli sme priamo na miestach, kde sa odohráva príbeh jedinečnej chuti.

Prečo je naše írske hovädzie mäso tak výnimočné? Odpoveďou je strava dobytka, ktorý až 90% času trávi pasením sa na čerstvej tráve.

Tráva, ktorú dobytok na írskych farmách spoločnosti KEPAK konzumuje, sa vďaka daždivému počasiu vyznačuje extrémnou plnosťou živín. To pozitívne ovplyvňuje chuť a kvalitu hovädzieho mäsa.

Hovädzie mäso pre dokonalý hamburger

Írske hovädzie mäso do hamburgerov sme starostlivo vybrali tak, aby každá placka optimálne kombinovala tie najlepšie chute a zaujala každého gurmána. A podarilo sa nám to.

Hovädzí hamburger z írskeho mäsa očarí každého. Prémiové mäso Black Angus Burger jedinečne kombinuje výraznú chuť a jemnú textúru. Hovädzie mäso Gold Star Burger má bohatú chuť a nezameniteľnú kvalitu. Skutočné gurmánstvo poskytne chuťovým bunkám hamburger s hovädzím mäsom Prime Burger, ktorý sa hodí do všetkých druhov prevádzok – či už je to bufet alebo prémiová reštaurácia.

Rovnaká chuť v každom hamburgeri

Sledujeme kvalitu mäsa od farmy až po jeho konečné spracovanie, s cieľom zabezpečiť, aby bol každý kúsok hamburgeru jedinečným gastronomickým zážitkom. Môžete si byť istí, že Vašim zákazníkom dáte vďaka nášmu mäsu na tanier ten najlepší hovädzí hamburger.


Kontaktujte nás