Kepak je írska spoločnosť, s ktorou spolupracujeme od začiatku nášho pôsobenia na slovenskom trhu.
Je to globálna potravinová firma, ktorá ponúka medzinárodným predajcom kvalitné mäsové produkty a najmodernejšie koncepty. V ich ponuke nájdete to najlepšie írske mäso, ktoré pochádza z fariem, kde sa zvieratá po väčšinu roka pasú na zelených pastvinách a to vďaka daždivému írskemu počasiu.

Zakladateľ tejto rodinnej spoločnosti Noel Keating, otvoril prvé mäsiarstvo v roku 1966. Od tej doby sa firma významne rozrástla a stále si udržuje dôveru svojich špecializovaných dodávateľov a zákazníkov k výrobe kvalitného mäsa, moderných inovácii a výrobkov s vynikajúcou chuťou. V 43 krajinách pracuje viac ako 5000 ľudí a dodáva zákazníkom úspešné značky a trendové potravinové inovácie. Pracujú s viac ako 28 000 farmami a farmárskymi rodinami.

Kvalita, dôvera a remeselné spracovanie výrobkov sa odrážajú vo všetkom, čo Kepak predstavuje. Ako sme spomínali vyššie, zameriavajú sa najmä na kvalitu a aj preto pracujú s plemenami ako sú Irish Black Angus či Hereford.
Za úspešnosťou celej firmy stojí precízne
 prepracovaný reťazec úloh od chovu zvierat až po podávanie jedla v reštaurácii. A práve vďaka Kepaku Vám aj my na Slovensku prinášame kvalitu v podobe produktov ako sú Prime Burger, Black Angus Burger a tiež
obľúbené kuracie produkty, ktoré od nás poznáte ako Chicken Chunks, Goujons, Chicken Poppin a mnohé iné.