Spoločnosť Remia, je jedným z našich najväčších partnerov. Vďaka nej Vám na Slovensko ako jediný prinášame výnimočné omáčky, ktoré sa tešia veľkému úspechu. Kvalita je vždy na prvom mieste a inak to nie je ani v prípade spolupráce s Remiou.

Remia je Holandský dynamický podnik, ktorý zamestnáva už viac ako 400 zamestnancov, ktorí sa každý deň starajú o to aby pripravili vysoko-kvalitné produkty. Ich výrobky používajú potravinárske služby a priemyselní zákazníci v Holandsku i v zahraničí.

 

Remia bola založená v roku 1925 v dome, kde zakladateľ Arie de Rooji začal miešať svoje margaríny. Margarín mal taký úspech, že ho neskôr bolo možné vyrábať a predávať vo väčších množstvách. V roku 1960 rozšírila Remia svoju výrobu o omáčky v novej, modernej továrni na omáčky. Po zaradení omáčok do svojej ponuky sa Remia začala rozrastať aj do zahraničia.

V ich ponuke nájdete široké množstvo omáčok, majonéz a dresingov, tiež hovädzí loj a olej, margaríny a maslá. Neustále inovujú svoje produkty a vytvárajú nové chute, ktoré môžeme my potom priniesť do prevádzok na Slovensku.
V každom kúsku ich produktu zákazníci cítia kvalitu a prepracovanosť.

90 rokov po vzniku spoločnosti sa Remia stala jedným z najdôležitejších a najinovatívnejších výrobcov omáčok a margarínov v Holandsku. Vďaka neustálemu reagovaniu na meniace sa požiadavky zákazníkov, inovatívnym zavádzaním produktov dokázala spoločnosť Remia vždy  dosiahnuť rast na trhu.