Spoločnosť Street Food Service je výnimočná najmä tým, že ponúka svojim zákazníkom jedinečné produkty z celej Európy. Inak to nie je ani v prípade nášho pečiva až na jeden rozdiel, že sa vyrábajú u nás doma, na Slovensku. Pre to aby sme dosiahli pečivo presne podľa našich predstáv sme si vybrali regionálne pekárne, ktoré si dajú záležať na každom kúsku pečiva. Pekárne, ktoré majú dlhoročnú tradíciu a neustále na svojich výrobkoch pracujú aby, boli pre svojich zákazníkov zaujímavé.

Na začiatku vzniku našej spoločnosti sme zákazníkom ponúkali pár základných žemlí na burger, ktoré si dnes zoženiete kdekoľvek. Postupom času sme v spolupráci s pekárňami vytvárali nové pečivo pre Vás. Dnes u nás nájdete žemle na burger s bielym či tmavým sezamom, žemle bez sezamu, rožky na hot-dog, ciabattu, lokše a mnoho ďalšieho. Našu ponuku rozširujeme hlavne podľa dopytu zákazníkov a novodobých trendov.

Výhodou nášho pečiva, najmä v tomto neľahkom období je, že prichádza k Vám do prevádzky mrazené a balené vo vákuovom balení. Po rozmrazení pečivo ostáva čerstvé ako práve privezené z pekárne. Vo vákuovom balení vydrží ďalších 48 hodín rozmrazené. Prevádzkari reštaurácii a
street food-ových stánkov tak eliminujú straty na minimum. Nič nepôjde zbytočne do koša!
Od našich pekárni žiadame vždy tú najvyššiu kvalitu a jedinečnú chuť, vďaka ktorej zákazníci vždy opäť radi nakúpia. Dbáme na to, aby bolo pečivo vyrábané zo zdravých surovín bez použitia umelých látok a farbív.
Teší nás záujem o spoluprácu s firmou Street Food Service a tiež zvyšujúci sa predaj našich výnimočných žemlí.